A.C. Recovery - aknele kalduv nahk

pHformula A.C. Recovery on spetsiaalselt välja töötatud toimima koos pHformula nahauuendushooldusega. See on ainulaadne kombinatsioon toimeainetest, mis kiirendavad üheskoos naha taastumist, säilitavad selle üleüldist tervist ja aitavad ennetada tulevasi nahakahjustusi.

Antud seerum on mõeldud probleemsele, rasusele ja akne nahale.


Peamised toimeained:
  • Niatsiinamiid – põletikuvastase toimega ning aitab vähendada mikroobidest põhjustatud punetust ja ärritust. Vähendab rasueritust ja suudab blokeerida jodiidide põletikku tekitavat toimet, mis vallandab nahal aknepuhangu. 
  • Salitsüülhape – tõhus keratolüütik, mis võimaldab lisatoimeainetel paremini rakkudesse tungida.
  • Mandelhape – tugeva mikroobivastase toimega hape, mis aitab hoida kontrolli all aknepuhanguid põhjustavaid mikroobe. See on väga õrn hape ja eriti tõhus selliste nahatüüpide puhul, mis ei talu agressiivset kohthooldust. See sobib ideaalselt selliste klientide puhul, kes kannatavad kombineeritud nahaprobleemide all nagu nt hüperpigmentatsioon ja akne. 
  • Laktoferriin on rauda siduv glükoproteiin, millel on mikroobi- ja põletikuvastane ning antioksüdatiivne toime. Omab mikroobivastast toimet aknet tekitavate bakterite suhtes.
  • Galaktaarhape - bakteriostaatikum, mis vähendab aktiivselt 5-alfa ensüümi, mis metaboliseerib testosterooni dihüdrotestosterooniks, mille tagajärjel väheneb rasueritus. Aitab vähendada punetust. Sobib hästi kliendile, kes kannatab nii hüperpigmentatsiooni kui ka akne all.
  • Aseloglütsiin - seda saadakse aselaiinhappest ning sellel on tugev niisutav ja põletikuvastane toime. Sobib hästi kliendile, kes kannatab nii hüperpigmentatsiooni kui ka akne all.
  • PH-DVC™ (edastuskompleks) on pHformula preparaatides kasutatav suurepärane edastuskompleks, mis aitab toimeainetel paremini rakkudesse tungida.
  • Parabeenivaba säilitussüsteem

Kasutamine:
Kasuta seda toodet hooldusperioodil, aga ka hooldusjärgse taastumise ajal, et parandada ja säilitada nahauuenduse üleüldiseid tulemusi. Kasuta seda 1 või 2 korda päevas vastavalt oma nahaspetsialisti ettekirjutusele. Pane seda alati päeva- või öökreemi alla.