beauty spa ozoceutica - OsooniTERAAPIA

Beauty Spa toodete eripära on kosmeetikas sisalduv osooniga küllastatud seesamiõli - Sesazone 6000.
Kui kanda nahale Sesazone õliseerum, paraneb kudede hapnikuga rikastamine ja tekib tunne nagu oleksite pärast vihma värskes õhus jalutamas olnud. Tunnete, kuidas nahk hingab.
Hoolduse toime põhineb: Bio - osoonteraapia + rakuteraapia aktiivsete hapetega
Loe lisaks

Microneedling - KOLLAGEENITERAAPIA

Microneedling hooldus on efektiivne,mitmekülgne ja tõhus tehnika kollageeni tekitamiseks ja naha taasnoorendavaks protsessiks. Lisaks vähendab poore ja parandab nahka, pindmisi arme. 
Micronõelte kasutamine koos erinevate lahustega on täiesti ohutu ja efektiivne viis naha noorendamiseks ilma nahka kahjustamata.

Microneedling koos superfluidide lahustega on efektiivne, mitmekülgne ja soodne tehnika kollageeni tootmiseks ja taasnoorendava protsessi täiustamiseks. Protseduur on täiesti turvaline ja efektiivne, nahka kahjustamata ja ilma negatiivsete kõrvalmõjudeta.
Loe lisaks

C-vitamiiniga näohooldus

Anesi Lab 3C Vitamin Glow iluteraapia
Suurepärane erilistel puhkudel kui kauni säraga toonuses nahk on „must have“.
Seda hooldust võiks nimetada: Taastav ilukiirabi vitamiinidega  - sära, värskus ja kaunis jume.
Loe lisaks

Näkku kirjutatud stress

Kiire elutempo, pime aeg, äkiline elumuutus või haigused mõjutavad sind ja jätavad märgid maha ka sinu näonahale. Mida ette võtta, kui nahale jäetud jäljed sulle ei meeldi?

Loe lisaks

Meigikoolitus

Ootan Sind koolitusele, et õpetada Sulle ilumaailma tarkusi ja saladusi!
Koolitused toimuvad individuaalselt! Aeg ja investeering ainult Sinule.
Loe lisaks

Mis hooldussari on Nimue ja millised on hooldused?

NIMUE (hääldus: nimju) on uue generatsiooni nahaaluse koe kosmetseutiline (kosmeetiline + farmatseutiline) naha hooldussari, mis pakub efektiivseid hooldustooteid erinevatele nahatüüpidele ja vanusegruppidele.

NIMUE kasutab kõrgema klassi teaduslikult põhinevaid koostisosi, mis on ammutatud biotehnoloogilistest ja looduslikest allikatest. Mõjusad toimeained pärinevad Lõuna Aafrikast, Prantsusmaalt ja Šveitsist.

NIMUE pakub näo- ja kehatooteid nii kodus, kui ka salongis kasutamiseks. Lisaks on sarjas tooteid noortele, meestele, ka päiksekaitse ja meigikollektsioon.

Loe lisaks

Depilatsioon

Depileerimise eesmärk on eemaldada nahalt soovimatud karvad. Raseerimise ja muude karva naha pinnalt eemaldavate meetodite ees on depilatsiooni eeliseks kauakestvam tulemus.
Õigesti tehtud depilatsioon eemaldab karva koos karvajuurega. Karvade tagasikasvamise aeg on kaks kuni kuus nädalat – olenevalt kliendi eripärast ja depileeritavast piirkonnast.
Loe lisaks

Lash Lift BOTOXIGA

Ripsmete keratiin lamineerimine + botox ravi
Hooldus, mis niisutab ja toidab ripsmeid andes neile tagasi kaotatud tugevuse, tervise, sära, elastsuse.
Sügav taastamine rikutud ripsmetele! Tumedamad ripsmed kuni 12 nädalat! Tulemus püsib keskmiselt 2 kuud – püsivus on väga individuaalne ning ühest vastust siin anda ei saa.
Loe lisaks

minust

Tere, armsad!

Minu nimi on Evelin ja iluteenindaja olen ma aastast 2006.

Ma teadsin juba lapsena, et ma tahan tulevikus olla keegi, kes aitab teisi, ükskõik mis moel, aga et ma täna kosmeetik olen ja veel paljude lemmikuks osutunud kosmeetik, siis seda ma poleks päriselt osanud unistadagi. Selle üle on mul äärmiselt hea meel ja olen tõesti õnnesärgis sündinud, et ma teen seda, mida ma tõesti armastan! Aitäh Teile kõigile!

Minu jaoks on kõige olulisem kliendi rahulolu ja kui minu juures käivad püsikliendid juba üle 10 aasta!!!!!, siis ma ausalt usun, et teen õigest asja!

Naised on ilusad ja mina ainult aitan Teie ilu säilitada :) 


Heade soovidega,

Evelin Mändmaa


Loe lisaks

ULTRAHELI HOOLDUSED

Sügavpuhastav/niisutav näohooldus ultraheli ja footonteraapiaga

Ultrahelinäohooldus on väga populaarne klientide seas, kuna võimaldab suurema vaevata vabaneda mitmetest näonahaga seonduvatest probleemidest:

Loe lisaks