Ilu puudutus, mis algas 2004. aastal ja kasvab iga aastaga
Minu teekond ilumaailmas sai alguse enam kui 20 aastat tagasi. See ei ole olnud pelgalt töö, vaid kutsumus – soov mõista nahka, selle vajadusi ja inimese heaolu tervikuna.
Algus ja õppimine (2004–2008)
2004–2006 õppisin Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis Rahvusvahelise CIDESCO programmi raames, erialal Kosmeetik I.
Töö kõrvalt täiendasin end erinevatel koolitustel – ultrahelipuhastus, ripsmepikendused ja palju muud. See oli aeg, mil kogusin esimesed praktilised kogemused ja armusin ilumaailma veelgi sügavamalt.
Uued kogemused ja paus teenindusest (2008–2011)
2008. aastal viis elu mind ajutiselt bürooassistendi ametisse. Kuigi olin mõnda aega iluteenindusest eemal, ei kadunud kirg naha ja iluhoolduse vastu. See periood andis mulle tööalast küpsust ja isiklikku enesearengut, mis hiljem aitas paremini mõista oma kliente ja nende vajadusi.
Pere ja uus algus (2009–2011)
2009. aastal algas minu kõige kaunim teekond – emaks saamine. 2010. aastal sündis mu poeg, kes tõi ellu uue tähenduse ja tasakaalu.
Kui naasin 2011. aastal taas ilutöö juurde tagasi, tundsin, et olen valmis pakkuma oma klientidele veelgi rohkem tähelepanu, hoolt ja professionaalsust.
Aastatepikkune areng ja pühendumine
Sellest ajast alates olen end järjepidevalt täiendanud Eestis ja välismaal – osalenud pHformula, Nimue, Thesera, Beauty Spa ja paljudel teistel koolitustel ning täiendanud oma teadmisi Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis.
Minu eesmärk on alati olnud üks – pakkuda hoolitsusi, mis toetavad naha tervist ja toovad nähtavaid tulemusi.
Tänapäev ja MiaBella sünd
MiaBella on minu loodud kaubamärk ja veebikeskkond, mis ühendab minu kogemused, professionaalsed tooted ja isikliku lähenemise.
See ei ole füüsiline salong, vaid koht, kus klient saab leida tooteid, teadmisi ja inspiratsiooni naha eest hoolitsemiseks.
Minu väärtused ilumaailmas
– Pidev enesetäiendamine ja õppimine
– Teaduspõhine nahahooldus
– Aus ja personaalne suhtumine igasse klienti
– Armastus naha ja ilu loomulikkuse vastu
MINU TEEKOND ILUMAAILMAS:
2006-2013
– Nendel aastatel sai läbitud palju koolitusi, seminare, kogemusi ja muidugi ka elukogemusi 😉
2013-2014
– Stiili ja Meigikool (erinevad jumestamisstiilid, soengud, butafooria)
2015
– NIMUE nahahooldussarja põhjalik koolitus + praktiline eksam
2016
– NIMUE edasijõudnute koolitus (sellega sai koolitus lõplikult läbitud)
– Hügieenikoolitus
– Lash Lift, Lash Botox
2017
– Ettevõtja baaskoolitus
2020
– Ultraheli (Anesi)
2021
– Kulmude lamineerimine, 3D kulmud
2022
– Mediderma happed ja keemiline koorimine
– Beauty Spa Ozoceutical – osoonitud Itaalia kosmeetika
– Ilu Peegel 2022 Nominatsioon kategoorias “Kosmeetik” – AITÄH TEILE, ARMSAD KLIENDID! AITÄH, ET MIND USALDATE!
2023
– Beauty Spa Ozoceutical – osoonitud Itaalia kosmeetika
– Cliniccare Microneedling – kollageeniteraapia
2024
– Tallinna Tervishoiu Kõrgkool “Anatoomia ja füsioloogia baaskoolitus” (7.02.2024 – 8.05.2024)
– Beauty Spa Ozoceutical – osoonitud Itaalia kosmeetika
– pHformula BAASKOOLITUS
– THESERA koolitus (teooria, praktika)
– Eksosoomid
– Sesderma/Mediderma uued hooldused, eksosoomid
– Tallinna Tervishoiu Kõrgkool “Sissejuhatus patoloogiasse” (13.11.2024 – 18.12.2024.a.)
– pHformula “Efektiivselt noorendav ja pinguldav nahauuendusmeetod koos modelleeriva massaažiga”
– Teemakoolitus “AKNE” koolitaja Ave Raudmäe
2025
– Goodpoint Chemicals OÜ “Hügieeni- ja sterilisatsiooninõuded iluteeninduses”
– Teemakoolitus “Naha anatoomia” koolitaja Ave Raudmäe
– Esmaabi koolitus
– Teemakoolitus “ROSAATSEA” koolitaja Ave Raudmäe
– HÜGIEEN – iluteenuste tugev alus infoseminar (Ilusektor)
– pHformula TASE 1 koolitus edasijõudnutele
– CERTIFICATE “The fifth generation of skin boosters: THESERA Booster Pen and Telomere Ampoule treatment”
– Meeste nahahooldus by pHformula
– Inglise keel A2
– PROTONPEN by pHformula
– CERTIFICATE OF ATTENDANCE “Nahaspetsialistist nahakunstnikuni” pHformula Art Club 2-päevane koolitus (teooria + praktika) Koolitus toimus Barcelonas ja oli äärmiselt inspireeriv.
– Teemakoolitus “Nahk ja vananemine – tüvirakud; eksosoomid; telomeerid” by Ave Raudmäe
– TÕEND Ilutegijatele suunatud infopäev: Terviseamet, tööinspektsioon, patendiamet, Ai-võimalused by Reigo Kimmel
– Inglise keel B1
– TTK “Infektsioonide tõkestamine ja hügieeniprotseduurid iluteeninduses”
– pHformula Aastaseminar 2025
– Sotsiaalmeedia koolitus by pHformula
– pHformula MIXIT hooldus
2026
– NOON Aesthetics ampullid by Medexy
– NOON Aesthetics
„Ilu algab teadlikkusest – oma naha tundmisest ja hoolimisest.“
— Evelin Mändmaa