pHformula FOAM Cleanse 150ml

50,00 € 45,00 €
Õrnatoimeline puhastusvaht

pHformula FOAM Cleanse seebivaba puhastusvaht sobib kõikidele nahatüüpidele. Sisaldab ainulaadset kombinatsiooni piimhappest, nõiapuuekstraktist ja rohelise tee ekstraktist. Need toimeained pakuvad nahka rahustavat toimet ning on saastevastaste omadustega. Toode parandab nahastruktuuri ja toonust, on pigmenti ühtlustav ning leevendab päikesest tingitud nahaprobleeme. Kasutades toodet igapäevaselt, on tulemuseks terve ja särav nahk.

Õrn ja puhastav toode, mis eemaldab tõhusalt mustuse ja jumestuse – ei kuivata nahka.

Suurepärane abivahend meestele, noortele ja kõigile, kelle on kiire elutempo (jõusaalid jne). Mehed võivad kasutada ka habemeajamisvahuna.

Peamised toimeained:


- Keskkonnasaaste vastane toimeainete kompleks moodustab nahale kaitsekihi, et võidelda linna saastete vastu. Mitmetoimeline kaitse, mis vähendab vabu radikaale, kaitseb nahka raskete metallide ja süsivesiniku eest. Ennetab nende sattumist nahale ja enneaegse vananemise soodustamist.
- Mineraalainete kompleks – kolme mineraalaine kombinatsioon - tsink, vask, magneesium on nahaainevahetuse toimimise seisukohast eriti hädavajalikud. Kompleks stimuleerib rakkudevahelist ainevahetust.
- Bisabolool – tuntud ka kui kummeliekstrakt, mis aitab tänu oma põletiku- ja mikroobivastasele toimele naha korralikku talitlust säilitada. Lisaks toimib see niiskusesäilitajana ja sellel on oklusiivne toime ehk niisutab nahka ja hoiab niiskust nahas.
- D-Pantenool (pro-vitamiin B5) on põletikuvastaste omadustega niiskusesäilitaja. See tugevdab naha kaitsevõimet, kiirendab haavade paranemist ning vähendab nahaärrituse tunnuseid ja punetust.

Kasutamine:


Kasuta toodet hommikuti ja/või õhtuti niiskele nahale. Loputa veega. Mitte raputada.
Lisa ostukorvi