pHformula nahauuendushooldus

See ei ole lihtsalt koorimine - see on uue põlvkonna kosmeetiline nahauuenduse meetod.
Kaunid tulemused: nii seest kui väljast!
Ennekõike pakub pHformula efektiivseid lahendusi erinevatele nahaprobleemidele. pHformula filosoofia tugineb kontrollitud keemilisele nahauuenduse meetodile, kus kasutatakse hapete segusid koos vitamiinide, antioksüdantide, aminohapete, põletikuvastaste ainete ja mikroelementidega.

Milleks on vaja nahauuenduse meetodit?
Kosmeetiline nahauuenduse meetod on tänapäeva nahahoolduse tavapärane ja loomulik osa. Need parandavad naha kvaliteeti, struktuuri ja tooni, kuid ei ole vaja karta drastilisi kõrvaltoimeid nagu nahapõletik, armid ja koorumine. Peamised probleemid, millega pHformula tegeleb, on vananemine, akne, rosaatsea, hüperpigmentatsioon. pHformula nahauuenduse meetodiga on võimalik saavutada väga head tulemused riskivabalt ja ilma pika taastumisperioodita. 
Nahk näib tervem, probleemivabam ja hooldatud.

Kuidas pHformula toimib?
pHformula nahauuenduse meetod eemaldab turvaliselt naha pinnalt surnud naharakud ja soodustab selle all olevate naharakkude uuenemist. Lõpptulemuseks on uus nahapind, mis on ühtlane, tasane ja elujõuline. pHformula unikaalsuseks on nende endi välja töötatud uuenduslik PH-DVC™️ kompleks, mis soodustab ainete ühtlast ja aeglast imendumist nahka ilma, et tekiks põletikke, ärritusi ja nahatraumasid. Lisaks toimib see transpordivahendina erinevate rakkude vahel. Kuna PH-DVC™️ kompleks on põletikuvastase toimega ja rikastab rakke hapnikuga, siis see soodustab ja kiirendab haavade paranemise protsessi ja tugevdab naha kaitsefunktsiooni.

pHformula nahauuenduse puhul kasutatavate hapete tõhusus sõltub nende olemusest ning imendumis- ja prootonivabastusvõimest nahaga kokkupuutes olemise ajal. Kui toimeaine kanda nahale, hakkab see toimima molekulidena, mis suudab prootoneid erinevatesse nahakihtidesse transportida. See kiirendab rakkude vahetumist ja tagab optimaalse nahauuenduse. 

Mida oodata pHformula hooldusest?
Tähtsaim erinevus teistest happekoorimistest on see, et pHformula happe segude kontsentratsioon on madalam kui tavapäraste hapete puhul. Oma toimelt aga jäävad happe segud sama tugevaks - seetõttu on pHformula hapete kasutamine turvaline, need ei traumeeri ega ärrita nahka nii nagu oleme harjunud happekoorimiste puhul kogema. Ei tekita tüsistusi, nagu naha põletus ja naha koorumine, vaid stimuleerib uute naharakkude ja -kudede tootmist. Kuna nahk läbib uuenemisprotsessi, siis on loomulik, et peale hooldust võib esineda ajutist naha kuivust, punetust ja mikroketendust. 
Toetades professionaalset nahahooldust koduhooldustoodetega, pikendame hoolduse tulemusi. Juba esimese protseduuri järel saame näha muutusi pigmendis, jumes, tekstuuris ja nahk on rohkem pingul ehk esmased vananemise ilmingud on kadunud. 

Garanteeritud ja kontrollitud efektiivne toime, ühtlane ainete edastus erinevatesse nahakihtidesse, vähene või olematu nahaärritus ning väike põletike ja kõrvalmõjude oht.

Probleemid, millega pHformula tegeleb?
  • Vananemine
  • Rosaatsea
  • Akne
  • Hüperpigmentatsioon
  • Tuhm ja säratu jume
  • Liigne rasueritus
  • Erinevat tüüpi armid

Kas teadsid et...?
pHformula toetab mõtteviisi, et nahaprobleemiga võitlemiseks ei ole vaja läbida kangeid või suuri kahjustusi tekitavaid hoolduskuure. Maksimaalseid tulemusi on võimalik saavutada ka lahjemate ja kergemate ainete ja hooldustega. Oluline on jälgida iluterapeudi soovitusi ja nõuandeid ning tegeleda regulaarselt oma nahavajaduste ja probleemidega.
Igapäevaselt tuleb nahka kaitsta UV-kiirguse eest, niisutada, kasutada vastavalt aastaajale õigeid nahahooldustooteid ja vältida naha ülehooldamist!

Kliendid küsivad!

Kui tihti on vaja pHformula hooldusi teha?
Raskemate nahaprobleemide puhul on vajalik läbida pHformula hoolduskuur 4-6 hooldusest umbes 10-21 päevaste vahedega. Kui aga on soov anda nahale lihtsalt sära ja turgutust, saavutab selle edukalt ka ühekordse hooldusega.

Kas pHformulal on ka koduhoolduseks mõeldud tooted?
Koduhoolduses on väga oluline aktiivne, taastav ja toetav osa kogu hooldusprogrammi ajal. Kindlasti on vaja nahk enne esimest hooldust ette valmistada ja pärast järelhooldada. Selleks on oluline minna esmalt konsultatsiooni. Iluterapeut soovitab vajalikud tooted, mis peaksid olema kodus ja mis on vajalikud, et tulemus oleks maksimaalne ja püsiv. 

Kas ma võin pärast hooldust jätkata oma tavapärast elurütmi?
Kindlasti. pHformula happelahustega ei teki tugevat koorumist, punetust ega ketendust. Ei ole vaja võtta haiguslehte ega kaotada aega oma igapäevasest elurütmist. Küll aga on oluline jälgida mõningaid soovitusi ja nõuandeid, mille edastab igale kliendile tema iluterapeut.

Kas hooldusi võib teha, kui ma olen haige, rase või mul on tervisega probleemid?
Happehooldusi ei saa teha kui esineb terviseprobleeme. Selleks, et hoolduste kulg oleks turvaline ja tulemused ootuspärased, peab inimene olema terve. Samuti ei soovitata hooldusi rasedatele ega imetatavatele emadele.

Kas pHformula hooldusi võib kombineerida mõne teise näohooldusega?
Võib küll. Seda aga koostöös oma iluterapeudiga ja soovitatavalt pHformula hoolduskuuride vahel. Kindlasti ei tohi samal ajal läbida kahe erineva brändi happekuuri.


Antud nahauuendussüsteemiga me mõjutame rakke seespidiselt.


Eelmine
Bioage ultra uuendav ja pinguldav siidiniitide näohooldus