Mis hooldussari on Nimue ja millised on hooldused?

NIMUE (hääldus: nimju) on uue generatsiooni nahaaluse koe kosmetseutiline (kosmeetiline + farmatseutiline) naha hooldussari, mis pakub efektiivseid hooldustooteid erinevatele nahatüüpidele ja vanusegruppidele.

NIMUE kasutab kõrgema klassi teaduslikult põhinevaid koostisosi, mis on ammutatud biotehnoloogilistest ja looduslikest allikatest. Mõjusad toimeained pärinevad Lõuna Aafrikast, Prantsusmaalt ja Šveitsist.

NIMUE pakub näo- ja kehatooteid nii kodus, kui ka salongis kasutamiseks. Lisaks on sarjas tooteid noortele, meestele, ka päiksekaitse ja meigikollektsioon.

NIMUE toodete väljatöötamisega alustati aastal 1994 meditsiinilises valdkonnas selleks, et saavutada tõhusaid tulemusi naha noorendamises. Täna tuntakse sarja kosmetoloogias kui tõelist naha eksperti ning erinevate nahaprobleemide tulemuslikku lahendajat. NIMUE naha klassifitseerimise süsteemi kasutusele võtmine avaldas tugevat mõju ka ülemaailmsele ilutööstusele.

NIMUE nahaekspertide poolt välja töödatud unikaalne filosoofia tugineb neljale hoolduse printsiibile: Noorendamine, Taastamine, Antioksüdeerimine ja Päikesekaitse. NIMUE professionaalsed ja igapäevased kodus kasutatavad hooldusvahendid sisaldavad optimaalses kontsentratsioonis farmatseutilisi koostisosasid, tipptasemel antioksüdante, kõrgkvaliteediga fitotseuptikaale, peptiide, UV- filtreid, happeid ja ensüüme. Kõik aktiivained on suunatud puhastama, viimistlema ja uuendama nahka selle sügavates kihtides. Sellised lisandid nagu vitamiinide C ja E estrid, pigmendi tõkestajad, sojauba, riisi proteiin, “Kigelia Africana” ekstraktid ja eeterlikud õlid aitavad kaasa naha tervendamisele ja noorendamisele. NIMUE ravib efektiivselt kahjustunud nahka sügavuti ja loob tervislikuma naha läbi aktiivse noorendamise.

MIKS HAPPED ON NAHALE OLULISED?

Naha pH tase on keskmiselt 5.0 – 5.5. Madalam pH tähendab happelisemat keskkonda ja kõrgem pH tähendab leeliselisemat keskkonda. NIMUE on püüelnud madalama pH taseme poole, mille nad saavutasid ja selleks on 0. Naha ja naha pealiskoe rakkude uuenemine on selle pH-ga kõige efektiivsem. Samuti aitab madal pH ehk happelisem keskkond tõsta naha kaitsevõimet.

Paljud nahatooted ja seebid on kõrge pH-ga ehk leeliselised ja seetõttu eemaldavad nahalt loomuliku rasu ja muudavad selle kuivaks ja ärritunuks. Nahal, mille pH tase on kõrge ehk leeliseline on suurem tõenäosus haigestuda aknesse ja muudesse nahahaigustesse, sest nahk vajab happelist keskkonda, et piirata bakterite kasvu ja paljunemist. Samas ei tohi nahk muutuda liiga happeliseks (pH tase < 3.0), sest see võib nõrgestada naha loomulikku kaitsevõimet.

Vananedes naha pH tase tõuseb ning seetõttu on oluline kasutada tooteid, mis tagaks nahale happelisema ehk madalama pH keskkonna. NIMUE tooted tagavad efektiivse nahakoe uuenemise ning nahk on paremini kaitstud päikese, tuule ja kuivuse eest. Madalam naha pH tase piirab ka bakterite ja seente vohamist ning vähendab akne, allergia ja muid naha probleeme.

Hooldused

***

Sügavpuhastav näohooldus, mis sobib kõigile ja kõikidele nahatüüpidele

See sügavpuhastus tagab kohese ja efektiivse tulemuse naha puhastusel aurutamise ja toitmise tagajärjel.
Hoolduse käik: Puhastamine, koorimine, vajadusel aurutamine koos komedoonide eemaldamisega, rahustav ja lõdvestav näomassaaž, sügavpuhastav või sära andev mask, kreem vastavalt nahatüübile
***

15% AHA happekompleksiga koorimine

Bioaktiivne kompleks on välja töötatud selleks, et tagada maksimaalselt surnud naharakkude eemaldamist ja aidata samal ajal sünergiliselt loomulikul teel kollageeni tootmise kaudu nahka pinguldada ja toniseerida.
15% kolmekordne alfa-hüdroksühappe kombinatsiooni lahus sisaldab naturaalsel teel saadud glükool-, tsitrus- ja piimhapped.
See on tõhus kuid samas õrn ja ohutu 15% AHA hapetega aktiivhooldus mille tulemusena muutub naha tekstuur ühtlasemaks. säravamaks ja elujõulisemaks ning pooride suurus väheneb.
Selle kompleksi pH tase on 3, mis on äärmiselt efektiivne ja optimaalne pH dermilise ja epidermilise koorimise jaoks.
Vastunäidustused:
 • päikesekiirgus (kaitsta nahka NIMUE SPF 40 või SPF 50 kreemiga)
 • soolatüükad, ohatis
 • värske arm
 • kapillaarne nahk (tundlik nahk)
 • dermatiit
 • ekseem
 • aktiivne hepatiit
 • ravimite tarvitamine: Kortisoon, Isotretinool, Roaccutane, kiiritusravi, keemiaravi, peale laserprotseduure (nendega tuleb oodata 6 kuud - 1 aasta).
 • kui on esinenud või on hetkel südame-, maksa- või neeruhaigus, sest see imendub nahka.

***

35% glükoolhappega koorimine
Glükoolhape on ajast sõltuv vahend naha pindmiseks koorimiseks. See tagab ohutu, kontrollitud protseduuri, mis järk-järgult eemaldab pindmised naharakud ja mille tulemusena paraneb naha tekstuur ning niiskustase.

Tulemused Nimue 35% glükoolhappega:

Süvakoorimine, peente joonte ja kortsukeste märgatav vähenemine, parem niiskustase, parem naha tekstuur, heledam pigmentatsioon, akne vähenemine, pole nähtavaid koorimise jälgi.

Vastunäidustused:
 • päikesekiirgus (kaitsta nahka NIMUE SPF 40 või SPF 50 kreemiga)
 • soolatüükad, ohatis
 • värske arm
 • kapillaarne nahk (tundlik nahk)
 • dermatiit
 • ekseem
 • aktiivne hepatiit
 • ravimite tarvitamine: Kortisoon, Isotretinool, Roaccutane, kiiritusravi, keemiaravi, peale laserprotseduure (nendega tuleb oodata 6 kuud - 1 aasta).
 • kui on esinenud või on hetkel südame-, maksa- või neeruhaigus, sest see imendub nahka.

***

Termaalne Detox koorimine
7in1 hooldus
Hoolduse käik: Puhastamine, mullitav isesoojenev mask, seerum, kreem
Täna on meie elutempo kiirem kui eales varem ja aeg on meie väärtuslikem kaup. Seda protseduuri on võimalik teha 30 minutilise kiirhooldusena.
Nimue on esimene nahahoolduse bränd, mis käivitab koorimise kombineerides vahutava toime termosensoorse mehhanismiga, mis puhastab sügavalt, koorib ja oksüdeerib, et saavutada koheselt allpooltoodud tulemused:
 • Ebapuhtuste ja liigse rasu eemaldamine,
 • poori suuruse vähendamine,
 • peente kortsukeste ja kortsude pehmendamine,
 • naha tekstuuri pehmendamine ja silumine,
 • tagab ühtlasema nahatooni,
 • sära lisamine,
 • hüdratatsiooni suurendamine.
***

Smart Resurfacer vananemisvastane happehooldus maskiga

Hooldus, mis võitis Rootsis Nahahoolduse Profikosmeetika Auhinnagaalal 2020 "Parima professionaalse kosmeetikatoote auhinna"!
Hooldus on mitteärritav ja põletikuvastane veevaba pindmine piiling, mis tagab samaväärse tulemuse kui keskmise sügavusega keemilised piilingud, aga ilma kõrvaltoimete ja järelravita. Peale hooldust puudub ärritus ja punetus.
Smart Resufacer on Nimue tugevaim piiling vanust vähendava tehnoloogiaga.

***

Nimue silmahooldus koos vetikamaskiga
See hooldus on mõeldud spetsiaalselt silmaümbruse piirkonnale. Kollageeni sisaldav mask tagab sügava niisutuse, parandab elastsust ja võitleb kortsude vastu - tõstes koheselt kortsupõhja tagades silmaümbrustele noorusliku väljanägemise ja värskuse. Vetikamaski abil jahutatakse, pehmendatakse ja värskendatakse silmaümbruse nahka.
Hoolduse käik: Puhastamine, intensiivne silmaseerum, kollageeni sisaldavad silmapadjad, vetikamask, intensiivne silmaseerum


Nimue Microneedling kollageeniteraapia
Hooldus taastab naha volüümi. Vähendab pooride suurust ja parandab naha tekstuuri. Pehmendab sügavaid kortsusid ja parandab naha elastsust. Samuti parandab naha pindmisi arme. Microneedlingu hooldus stimuleerib efektiivselt kollageeni tootmist. Kollageeni tootmine muudab naha tihkemaks ja pinguldab nahapinda, mis omakorda vähendab suuri poore.
Mikronõeltega rullides tekivad nahale mirkoskoopilised kanalid, mis vabastavad kasvufaktorid, mis omakorda stimuleerivad uue kollageeni tootmist.
Microneedling tehnoloogia on üks parimatest viisidest stimuleerida kollageeni sünteesi ja produktsiooni. Naha sarvkihi mikro-augustamine annab tõuke edasisele ise-parandavale mehhanismile, mis stimuleerib kollageeni juurde tootma.
Läbi ülipeente mikronõelte saame suurendada konsentraatide ja ravilahuste imendumist nahka ning parandada naha ebaühtlast pigmenti. Micronõelte teraapia vähendab kortse ja tekkinud päikese kahjustusi nahas. Olenevalt naha paksusest, kasutatakse tavapäraselt rollereid, mille nõelaterade pikkuseks on 1mm. Need nõelakesed suudavad avada mikrokanalid sekunditega, misjärel nad sulguvad umbes 10 minutiga pärast hoolitsuse teostamist, muutes protseduuri ohutuks ja mitte-invasiivseks.

Microneedling hooldus on efektiivne,mitmekülgne ja tõhus tehnika kollageeni tekitamiseks ja naha taasnoorendavaks protsessiks. Micronõelte kasutamine koos erinevate lahustega on täiesti ohutu ja efektiivne viis naha noorendamiseks ilma nahka kahjustamata.

VASTUNÄIDUSTUSED – nahavähk, kasvajad, rosacea, ekseem, psoriaasis, sünnimärgid, aktiivne akne, tõsine kuperoos, diabeet ja teatud ravimid.
Eelmine
Depilatsioon
Järgmine
Meigikoolitus