Cliniccare Microneedling Kollageeniteraapia

Magusvalus kollageeniteraapia
MICRONEEDLING ehk kollageenhooldus on minimaalselt nahka traumeeriv. Imepeente nõelte abil stimuleeritakse kollageeni ja elastiini sünteesi, mis kiirendavad naharakkude uuenemist. Tulemuseks siledam ja nooruslikuma jumega nahk.

MICRONEEDLING EELISED:
• Sobib kõikidele nahatüüpidele
• Kiireim meetod naha jume noorendamiseks
• Kiire hooldusjärgne taastumisaeg

Kollageenteraapia hooldus annab üllatavalt häid tulemusi:
• vananevale ja suure poorilisele nahale
• lõtvunud ja enneaegselt vananenud nahale
• hüperpigmentatsiooniga nahale
• vähendab miimilisi kortse ja kurde

Professionaalne microneedling (kollageenteraapia) hooldus seisneb väikeste torkehaavade tekitamises nahas, need mikrokahjustused stimuleerivad naha loomulikku paranemis-protsessi, mis avaldub omakorda suurenenud kollageeni ja ka elastiini tootmises, mille tulemusena naha elastsus ja jume paraneb ning saab noorusliku väljanägemise. Ülipeened nõelakesed parandavad naha tekstuuri, vähendavad kortse, päikesekahjustusi ning muudavad armid vähem märgatavaks. Antud hooldus suurendab vitamiinide ja ravilahuste imendumist, ilma sealjuures nahka kahjustamata.


Cliniccare on üks uuenduslikum, professionaalseim nahahooldussari kogu maailmas.
CLINICCARE nahahooldustoodete üks peamine komponent on madalmolekulaarne hüaluroonhape. Hüaluroonhappel on oluline roll metaboolses protsessis nagu näiteks rakkude interaktsioonis ning sünteesis. Hüaluroonhape kaitseb sidekudesid ja hoiab ära infektsioonide tekke. Hüaluroonhapet peetakse kõige olulisemaks naha niiskustasakaalu säilitavaks ühendiks - üle 1000 korra, võrreldes oma kaaluga, mis samas takistab ka niiskuse kadu nahastPärisnaha loomulik uuenemine ja sidekoerakkude omadused sõltuvad otseselt hüaluroonhappe kogusest, mis vanuse suurenedes väheneb. See muudab naha vastuvõtlikumuks kahjulikele välisteguritele. Sellepärast on hüaluroonhape väga hinnatud koostisosa vananemisvastastes toodetes.


Hooldust saab teostada kuurina, iga 4-6 nädala tagant.

Protseduuri teostan Cliniccare ühekordse rullikuga. Nõela pikkus 1mm.

Edusammud materjalide töötlemisel, on andnud võimaluse kasutusele võtta arenenumad mikroneedling rullid, kus kasutatakse väga õhukesi nõelu - nõeladisk.
CLINICCARE TITANIUM Microneedling rollerid on vastupidavad ja kvaliteetsed, kus on 540 nõela.
Allergia vältimiseks on nõelad on valmistatud titaanist.

Eelmine
beauty spa ozoceutica - OsooniTERAAPIA
Järgmine
Bioage ultra uuendav ja pinguldav siidiniitide näohooldus