Dermakosmeetika Nimue tehnoloogia: minna sügavamale, et väljuda tervena!

Pole mingi saladus, et tänapäeval näeb suur osa naisi vähemalt viis aastat oma tegelikust vanusest noorem välja. Nende ilu saladus peitub esmajoones klaaris näonahas. Selleks et näonahk oleks alati puhas, ühtlane ja särav, tuleb selle eest pidevalt hoolitseda. Saastatud õhk ja intensiivne päike, medikamendid, vale toitumine ja keha enda muutumisprotsessid – kõik mõjutavad näonaha olukorda.

Mis on Nimue?

Lõuna-Aafrikast pärit kosmeetiline ja farmatseutiline nahahooldussari Nimue esindab uue generatsiooni ilutööstust, kus toode tungib nahaalustesse koekihtidesse ja aitab tõsiste nahaprobleemidega võidelda sügavamalt kui kunagi varem. Kõlavast reklaamilausest olulisem on tulemus ja inimese rahulolu, mis toote kasutamisele järgneb ning seda on Nimue juba jõudnud ka Eestis tõestada. Nimue hooldussarjast leiab väga laias valikus tooteid erinevate nahaprobleemidega naistele, meestele ja noortele. Mõnusaks uudistooteks on ka päikesetoodete sari Sun C, mis pakub nii kõrgtasemelist kaitset UV-kiirte eest kui ka ennetab ja vähendab vananemise tundemärke. Tänapäeval suudab Nimue üllatada kõrgeima tasandi tehnoloogia kasutusega, DNA-põhiste lahendustega ja ilukapslitega N.A.D+. Tõhusat abi pakuvad nahale ka Nimue seerumid, mis on tugeva toimega uudsed nahahooldusvahendid. Rikkalikust tootevalikust leiab ka jumestus- ja meigitooteid ning häid kehahoolduse tooteid, kuid kõige innovaatilisem ja revolutsioonilisem on kahtlemata Nimue näohooldustoodete sari. Noorendamine, taastamine, antioksüdeerimine ja päikesekaitse – need on neli printsiipi, millest lähtub Nimue nahahooldusfilosoofia.

Kas Nimue on lahendus Sinu näonaha probleemidele?

Usume, et see on nii, sest Nimue hooldustooted on aidanud juba väga palju inimesi maailmas näonaha probleemidega võitlemisel. Vaatamata sellele, et tooted on Eesti turul uued, on nende arendamiseks kulunud enam kui 15 aastat tööd ja kogemusi. Nüüd tuntakse sarja kosmetoloogias kui tõelist nahaeksperti ning erinevate nahaprobleemide tulemuslikku lahendajat. Nimue tehnoloogia oli esimene, mis võttis aastate eest kasutusele unikaalse naha klassifikatsioonifilosoofia, mõjutades seeläbi kogu kosmeetikatööstust eemalduma traditsioonilisest naha klassifitseerimisest. Nimue eristab nelja nahatüüpi: keskkonna poolt kahjustatud nahk (täpsustuseks: see on väliselt terve nahk, aga muutunud ajaga vanemaks ja kuivemaks), pigmenteerunud, probleemne (ka akne) ning tundlik, õrn ja ärritunud nahk. Nimue professionaalsed ja igapäevased kodus kasutatavad hooldusvahendid sisaldavad optimaalses kontsentratsioonis farmatseutilisi koostisosi, tipptasemel antioksüdante, kõrgkvaliteediga fitotseuptikaale, peptiide, UV-filtreid, happeid ja ensüüme. Nimue tehnoloogia kasutab kapseldatud kujul vitamiinide estreid ning kõikidel toodetel on erinev pH-tase, mis aitab aktiivsetel koostisosadel tungida naha sügavatesse kihtidesse. Kõik aktiivained on suunatud puhastama, viimistlema ja uuendama nahka selle sügavates kihtides. Sellised lisandid nagu C- ja E-vitamiini estrid, pigmendi tõkestajad, sojaoad, riisi proteiinid, Kigelia Africana ekstraktid ja eeterlikud õlid aitavad kaasa naha tervendamisele ja noorendamisele. Nimue ravib efektiivselt kahjustunud nahka sügavuti ja loob tervislikuma naha läbi aktiivse noorendamise. Toimeained on pärit Lõuna-Aafrikast, Prantsusmaalt ja Šveitsist.

NIMUE (hääldus: nimju) on uue generatsiooni nahaaluse koe kosmetseutiline (kosmeetiline + farmatseutiline) naha hooldussari, mis pakub efektiivseid hooldustooteid erinevatele nahatüüpidele ja vanusegruppidele.
NIMUE toodete väljatöötamisega alustati aastal 1994 meditsiinilises valdkonnas selleks, et saavutada tõhusaid tulemusi naha noorendamises. Täna tuntakse sarja kosmetoloogias kui tõelist naha eksperti ning erinevate nahaprobleemide tulemuslikku lahendajat. NIMUE naha klassifitseerimise süsteemi kasutusele võtmine avaldas tugevat mõju ka ülemaailmsele ilutööstusele.
Trende rajava innovaatorina täidab NIMUE jätkuvalt ilutööstuse kõrgeid nõudmisi ja seda tänu oma unikaalsele filosoofiale ja kontseptsioonile. Tänapäeval suudab NIMUE üllatada kõrgeima tasandi tehnoloogia kasutusega, DNA-põhiste lahendustega ning ilukapslitega N.A.D+.
NIMUE nahaekspertide poolt välja töödatud unikaalne filosoofia tugineb neljale hoolduse printsiibile: Noorendamine, Taastamine, Antioksüdeerimine ja Päikesekaitse. NIMUE professionaalsed ja igapäevased kodus kasutatavad hooldusvahendid sisaldavad optimaalses kontsentratsioonis farmatseutilisi koostisosasid, tipptasemel antioksüdante, kõrgkvaliteediga fitotseuptikaale, peptiide, UV- filtreid, happeid ja ensüüme. Kõik aktiivained on suunatud puhastama, viimistlema ja uuendama nahka selle sügavates kihtides. Sellised lisandid nagu vitamiinide C ja E estrid, pigmendi tõkestajad, sojauba, riisi proteiin, “Kigelia Africana” ekstraktid ja eeterlikud õlid aitavad kaasa naha tervendamisele ja noorendamisele. NIMUE ravib efektiivselt kahjustunud nahka sügavuti ja loob tervislikuma naha läbi aktiivse noorendamise.

MIKS HAPPED ON NAHALE OLULISED?

Naha pH tase on keskmiselt 5.0 – 5.5. Madalam pH tähendab happelisemat keskkonda ja kõrgem pH tähendab leeliselisemat keskkonda. NIMUE püüdleb madalama pH taseme poole, milleks on pH 3.0. Kuldne pH ehk pH 3.0 juures on naha ja naha pealiskoe rakkude uuenemine kõige efektiivsem. Samuti aitab madal pH ehk happelisem keskkond tõsta naha kaitsevõimet.
Paljud nahatooted ja seebid on kõrge pH-ga ehk leeliselised ja seetõttu eemaldavad nahalt loomuliku rasu ja muudavad selle kuivaks ja ärritunuks. Nahal, mille pH tase on kõrge ehk leeliseline on suurem tõenäosus haigestuda aknesse ja muudesse nahahaigustesse, sest nahk vajab happelist keskkonda, et piirata bakterite kasvu ja paljunemist. Samas ei tohi nahk muutuda liiga happeliseks (pH tase < 3.0), sest see võib nõrgestada naha loomulikku kaitsevõimet.
Vananedes naha pH tase tõuseb ning seetõttu on oluline kasutada tooteid, mis tagaks nahale happelisema ehk madalama pH keskkonna. NIMUE tooted tagavad efektiivse nahakoe uuenemise ning nahk on paremini kaitstud päikese, tuule ja kuivuse eest. Madalam naha pH tase piirab ka bakterite ja seente vohamist ning vähendab akne, allergia ja muid naha probleeme.
NIMUE kasutab kõrgema klassi teaduslikult põhinevaid koostisosi, mis on ammutatud biotehnoloogilistest ja looduslikest allikatest. Mõjusad toimeained pärinevad Lõuna Aafrikast, Prantsusmaalt ja Šveitsist.
NIMUE pakub näo- ja kehatooteid nii kodus, kui ka salongis kasutamiseks. Lisaks on sarjas tooteid noortele, meestele, ka päiksekaitse ja meigikollektsioon.